Peter Bosý

Vitajte na mojej webovej stránke.

Môj príbeh, ako som sa dostal do sveta financií, Vám trošku priblížim.

Po strednej škole som sa vybral na vysokú školu, no žiaľ moje pôsobenie na nej nedopadlo úspešne. Mal som veľa myšlienok či pokračovať ďalej. Jedného dňa ma oslovil môj veľmi dobrý kamarát, aktuálne môj okresný vedúci Tomáš Valentovič a ponúkol mi myšlienku pracovať vo svete financií.

Veľmi ma to zaujalo, keďže myšlienku, ktorú mi povedal mala víziu, víziu v tom ako pomôcť klientom sa v tomto spletitom svete informácií vyznať a nájsť to správne riešenie.

To sa písal rok 2013 a aktuálne už 8 rokov pôsobím v tejto oblasti. Každý deň je pre mňa výzvou byť pre Vás stále aktuálny a pripravený riešiť Vaše situácie. Nedokázal by som to bez môjho tímu, s ktorým držíme pri sebe a neustále napredujeme.
Nesledujeme konkurenciu, ale veľmi nás teší, keď konkurencia vníma nás.

Prajem Vám príjemné čítanie príbehov, článkov a referencií.

Tak pome nato!

Sme skvelá skupina

Moje podnikanie spočíva v efektívnej práci a preto je dôležité povedať, že nie som na všetko sám. Od asistentov pre komunikáciu s klientmi, obchodných partnerov tvoriac priestor, TOP finančných manažérov, finančných partnerov cez obchodných zástupcov až po TOP marketingových GURU. I naďalej u mňa platí hľadám talenty s výnimočnými schopnosťami. Schopnosť, ktorá dokáže vyniknúť u jednotlivca, daná na finančný trh, a presvedčí nášho budúceho klienta o odbornosti a znalosti. Obchodný plán do roku 2020 postavený zo skúseností, ktorý má priniesť 1000-ky klientov, priaznivcov.  Zakladám si na dobrej značke a za dobrú značku považujem moju osobnosť. Byť príkladom a vytvoriť pridanú hodnotu na trhu. Pracovať tak, aby klienti vedeli ku komu patria a môžu sa zdôveriť so svojimi potrebami

OVB Valentovičovci

“Úspešný tím tvoria úspešní ľudia.”