Peter Bosý

Vitajte na mojej webovej stránke, rád by som vám priblížil môj príbeh, a tiež spôsob, ako som sa dostal do sveta financií. 

Klasicky som sa po strednej škole rozhodol študovať na vysokej škole, ale život to chcel inak. Mal som veľa myšlienok ohľadom toho či pokračovať ďalej v štúdiu, ale náhle sa môj smer a zameranie zmenilo. Jedného dňa ma oslovil môj veľmi dobrý kamarát, aktuálne môj okresný vedúci Tomáš Valentovič, a ponúkol mi príležitosť pracovať v oblasti finančníctva. 

Veľmi ma zaujala myšlienka, ktorú mi predostrel, pretože mala víziu, s ktorou som sa hneď stotožnil. Videl som potenciál v pomáhaní klientom nájsť tie najvýhodnejšie riešenia, ktoré im ušetria množstvo času, a v konečnom dôsledku aj financií. Túžil som viesť klientov, aby sa dokázali lepšie vyznať v množstve informácií, ktoré ich obklopujú z každej strany. 

Aktuálne pôsobím v oblasti finančníctva 10 rokov. Každý deň je pre mňa príležitosťou byť lepším nielen pre seba a kolegov, ale hlavne pre mojich klientov. Výzvou je byť neustále pripravený riešiť akúkoľvek situáciu, pred ktorú ma postavíte. Nedokázal by som to bez môjho tímu, s ktorým držíme pevne pri sebe a neustále napredujeme. Nesledujeme konkurenciu, ale veľmi nás teší, keď konkurencia vníma nás. 

Ak sa chcete dozvedieť viac o mne, potom stačí, ak prejdete na môj blog alebo referencie. 

Prajem Vám príjemné čítanie príbehov, článkov a referencií.

Sme skvelý tím

Moje podnikanie spočíva v efektívnej práci, a preto je dôležité povedať, že nie som na všetko sám. Sme tím, ktorý tvoria asistenti pre komunikáciu s klientmi, obchodní partneri tvoriaci priestor, top finanční manažéri, finanční partneri cez obchodných zástupcov až po top marketingových guru. Hoci je náš tím kompletný, tak aj naďalej hľadáme talenty s výnimočnými schopnosťami. Prihliadame najmä na jedinečné vlastnosti u jednotlivcov so zameraním na finančný trh, ktorými dokážu zaujať budúceho klienta o odbornosti a znalostiach. Zakladám si na kvalitnej  značke, preto sa snažím byť plne dôveryhodný a voči klientom vystupovať príkladne. Mojim cieľom je vytvoriť pridanú hodnotu na trhu. Pracovať tak, aby klienti vedeli ku komu patria, a zároveň vedeli komu sa môžu zdôveriť so svojimi potrebami.

OVB Valentovičovci

“Úspešný tím tvoria úspešní ľudia.”