Referencie

07. septembra 2022

Chorvátsko Baška 2022- spoločná cesta

Je o nás známe, že sa prezentujeme rodinnými vzťahmi. Niekto si možno povie, že ide iba o prikrášlenie, ale my v OVB Valentovičovci vieme, že to má reálne základy. Ako kolegovia sa stretávame aj vo voľnom čase a pracovné vzťahy prerástli do tých osobných, kamarátskych. Dôkazom je ďalší spoločný výlet- dovolenka v Chorvátsku.

Čítať viac

02. augusta 2022

Teambuilding Aquarea Čierna Voda

Leto, kolegovia a voda! Presne takúto kombináciu sme si zvoli na deň 28.7.2022. Pretože práca nie je iba o povinnostiach, ale aj o dobrých vzťahoch a spoločných zážitkoch.

Čítať viac

27. júna 2022

Oficiálna oslava 25. výročia riaditeľstva LD Jánošík

Kolegovia, zábava a skvelý program. Krajský riaditeľ Ing. Ján Jánošík nás pozval osláviť krásnych 25 rokov v spoločnosti OVB Allfinanz Slovensko. A kde inde by sme mohli spečatiť toto jubileum, ako v strede Slovenska, v krásnej Banskej Bystrici.

Čítať viac

19. júna 2022

Kariérna excelentnosť a vyhodnotenie 1.polroka 2022

Veľmi sa tešíme, že po dvoch rokoch online stretnutí sa konečne môžeme stretávať na našej tradičnej kariérnej excelentnosti každé 3 mesiace. Tento termín sme nevynechali ani teraz.

Čítať viac

16. júna 2022

OVB Allfinanz Slovensko prezentuje našu štruktúru

V OVB si cenia svojich ľudí. Preto sa rozhodli vytvoriť projekt o štruktúrach, ktoré podnikajú v OVB v rodinnom duchu. Do tohto projektu sme sa zapojili aj my a natočili sme pre vás krátke video.

Čítať viac

04. apríla 2022

Tradícia zachovaná – ČSOB MARATHON 2022

Minulý rok sme sa ako štruktúra stali súčasťou podujatia ČSOB MARATHON 2021 a tento rok sme si to celé zopakovali. Nezabudnuteľný zážitok pre bežcov v podobe prekonávania svojich hraníc a osobných limitov sa stal našou tradíciou. Dva dni plné športu a tvrdej driny si priblížime v nasledujúcich riadkoch.

Čítať viac

04. apríla 2022

Školenie spojené s oddychom – Hotel Srdiečko

Ako lepšie využiť posledné dni v mesiaci, než získavaním nových informácií a následným oddychom v skvelom kolektíve? Práca sa u nás dá vždy prepojiť aj so zábavou a my sme veľmi radi, že máme príležitosti, ktoré v niektorých zamestnaniach nenájdete.

Čítať viac

14. marca 2022

Teambuilding v Martine – wellness penzion Ferrata

S príchodom jari ožíva nielen príroda, ale aj naša aktivita. Toto ročné obdobie je symbolom vitality, energie a nových začiatkov, čo platí aj v našom podnikaní. Neustále apelujeme na to, že dobré vzťahy medzi kolegami sú jedným z kľúčov k úspešnému podnikaniu. Keď je zohratý kolektív, ktorý sa vie podržať a poradiť si, máte podporu, ktorá vám vždy bude strážiť chrbát.

Čítať viac

14. marca 2022

Po dvoch rokoch osobne! Kariérna excelentnosť ako ju poznáme.

Pandémia koronavírusu rozdelila nielen svet, ľudí, zdravotníkov a vlády, ale aj nás. Vplyv nového vírusu sme pocítili práve pri obmedzeniach na zhromažďovaní. Keďže naša práca sa zakladá na kontakte s klientmi a ich následnom zastupovaní pred spoločnosťami, nebolo zrovna jednoduché z celej situácie vykľučkovať bez ujmy. Naše aktivity sa samozrejme nezastavili, iba prebiehali v obmedzenom režime.

Čítať viac

07. februára 2022

Salamandra resort – Teambuilding spojený s poradou

Nový rok je už naplno rozbehnutý a my sa držíme pravidla, že základom úspechu je efektívne plánovanie. Preto sme sa koncom januára stretli v priestoroch Salamandra resort hotel, kde sme si oddýchli a naplánovali ďalšie aktivity.

Čítať viac

19. novembra 2021

Finančná sloboda- ZŠ J.A.Komenského Sereď

Finančné vzdelávanie je potrebné v každom veku. A ako sa hovorí, čo sa v mladosti naučíš, v starobe akoby si našiel. Preto sa zameriavame aj na vzdelávanie detí a mládeže na školách.

Čítať viac

22. októbra 2021

Motokáry Slovakia Ring- Orechová Potôň

Naše vedenie sa vždy zaujímalo o to, aké výsledky dosahujú jeho spolupracovníci. Preto sa neraz potvrdilo, že usilovnosť a tvrdá práca sa naozaj vypláca. A ako to býva zvykom,  keď dosahujeme dobré výsledky, odmeny na seba nenechajú dlho čakať. 

Čítať viac

26. septembra 2021

Voľnočasová aktivita na Golfovom ihrisku RED OAK Nitra

Spojili sme relax a vzdelávanie... 21.9.2021 sa pracovná rodina OVB Valentovičovci vybrala na ďalšiu príjemnú akciu do Nitry.

Čítať viac

13. septembra 2021

OVB si svojich cení!

V súvislosti s ČSOB Bratislava Marathon 2021 vyšiel článok na centrále OVB, kde sa spomínajú všetky tímy zúčastnené na behu pod menom OVB. No a medzi nimi sme sa nachádzali aj my. v rámci centrály sme sa umiestnili na prvom mieste, dostali sme ocenenie ale najhlavnejšie je, že sme si odniesli pekný zážitok.

Čítať viac

06. septembra 2021

Odbehli sme ČSOB Bratislava MARATHON 2021

3 tímy, 12 bežcov, 21,5 km. Takto v skratke vyzeral Štafetový polmaratón, ktorý sme spolu s kolegami odbehli v nedeľu 5.9.2021 ulicami Bratislavy.

Čítať viac

03. septembra 2021

Teambuilding v prostredí chatovej oblasti Duchonka

Nie je nič lepšie, ako prepojiť pracovný kolektív s tým rodinným. U nás vo firme sa snažíme mať medzi sebou naozaj pevné vzťahy, ktoré by sme neraz mohli prirovnať k tým v rodine. Avšak, každý vie, že aj rodina musí pracovať na tom, aby si jej členovia rozumeli a vychádzali spolu čo najlepšie. My sa o to staráme na akciách, akou bola aj táto.

Čítať viac

09. augusta 2021

Teambuilding- Hotel pod Lipou

Utužovanie kolektívu je jednoznačne jednou z vecí, na ktoré sa v žiadnej profesii nesmie zabúdať. Všetci dobre vieme, že ak pracujeme v príjemnom prostredí obklopení priateľskými vzťahmi, práca nám ide od ruky. Aj u nás sa staráme o to, aby sa naše vzťahy prehlbovali a skvalitňovali.

Čítať viac

21. júla 2021

Hrubá Borša- seminár spojený s odreagovaním sa vo forme golfu

Semináre a školenia nemusia byť vždy nevyhnutne iba formálne a nabité informáciami. Niekedy je príjemnou zmenou spojiť príjemné s užitočným. My sme mali možnosť absolvovať seminár pre obchodných vedúcich, na ktorom sme sa okrem iného naučili hrať aj golf.

Čítať viac

19. júla 2021

Finančná sloboda- Základná škola s materskou školou Trstín

Kurz finančnej gramotnosti prináša viaceré výhody. Jednou z nich je aj hra Finančná sloboda, ktorú si môže vyskúšať každý zamestnanec, učiteľ, podnikateľ alebo rodič či študent.

Čítať viac

19. júla 2021

Hypotekárne úvery – reportáž pre Mestskú televíziu Trnava

Hypotekárne úvery sú v tomto období jedným z najvyužívanejších finančných produktov. K tomuto kroku sa často odvážia napríklad mladí ľudia, ktorí nemajú vytvorenú finančnú rezervu a potrebujú väčší obnos peňazí na vlastné bývanie. Napriek tomu je o podmienkach a fungovaní hypoték len malé povedomie a podmienky sa stále menia.

Čítať viac

12. júla 2021

#KONECNESPOLU

Firemná akcia, kolegovia, oddych a zábava. Najväčšia eventová loď na rieke Dunaj, ktorá sa plaví pod vlajku Slovenská plavba a prístavy-Lodná osobná doprava a.s., ktorá svojou variabilitou dokáže vytvoriť priestor na každý druh eventu a rôzne spoločenské udalosti (firemné akcie, prezentácie, teambuildingy, oslavy, vianočné večierky, recepcie, rauty, bankety, svadby, konferencie, business raňajky a iné). A my sme si jej služby vyskúšali na vlastnej koži.

Čítať viac

28. júna 2021

Prečítajte si o nás na Seredsity.sk

Ponúkame Vám pár slov o našich kolegoch. Moderne zameraný regionálny web, ktorý prináša informácie a zaujímavosti obyvateľom mesta Sereď a okoliu, o nás napísal ďalší pútavý článok.

Čítať viac

16. novembra 2019

Začni kariéru s nami

"Pridaj sa k nám" - bolo motto dnešného workshopu s názvom Začni kariéru s nami.

Čítať viac

19. októbra 2019

Kvartálne vyhodnotenie – 3. štvrťrok v roku 2019

Kvartálne vyhodnotenie slúži na vyhodnotenie dosiahnutých výsledkov za aktuálny štvrťrok a taktiež na oficiálne povýšenie ľudí, ktorí postúpili v kariére vyššie.

Čítať viac

12. októbra 2019

Kariérna cesta v štrukturálnom podnikaní

Seminár venovaný štrukturálnemu podnikaniu ako efektívneho modelu podnikania

Čítať viac

21. septembra 2019

Štart nových kariér

Workshop zameraný na štart nových kariér a ich následný rast na základe dosiahnutých výsledkov.

Čítať viac

12. augusta 2019

Spoločenská etiketa

Ako sa správať v spoločnosti, na návšteve, doma, v dopravnom prostriedku či na pracovnom stretnutí - aj o tom bola prednáška o spoločenskej etikete v podaní pani Adely Makovinskej v krásnych priestoroch Art Hotela Kaštieľ Tomášov.

Čítať viac

09. júla 2019

Konferencia správnej telefonickej komunikácie

Pravidlá správneho telefonovania nám odprezentovala spoločnosť Crystal call - technologicky najvyspelejšie a najväčšie komerčné call centrum na Slovensku.

Čítať viac

22. júna 2019

V podnikaní vek nehrá rolu

O tom, že v podnikaní vek až tak nehrá rolu nám potvrdil obchodný vedúci David Jenčík.

Čítať viac

11. mája 2019

Rodinné podnikanie ako základ štrukturálneho podnikania

Na májovej kariérnej excelentnosti nám porozprávala o svojej ceste a svojich začiatkoch k podnikaniu Ing. Mária Valentovičová.

Čítať viac

13. apríla 2019

Vytrvalosť je tajomstvo všetkých víťazstiev

Vytrvalosť je základ úspechu - aj táto veta znela z úst bývalého kapitána Slovenskej futbalovej reprezentácie či Spartaka Trnava, dlhodobo hrajúceho hráča v Nemeckej Bundeslige (Wolfsburg a Mainz) a teraz už futbalového trénera Miroslava Karhana, ktorý bol hosťom našej aprílovej kariérnej excelentnosti.

Čítať viac

16. marca 2019

Krok za krokom k vlastnému podnikaniu

Marcová kariérna excelentnosť bola v znamení sladkej dobroty - čokolády s pánom Karolom Sýblom, ktorý vyrába najlepšiu čokoládu na Slovensku s názvom Lyrachocolate.

Čítať viac

16. februára 2019

len o 3 viac

Našim hosťom kariérnej excelentnosti s názvom "Len o 3 viac" bol podnikateľ Bohuš Sýkora z oblasti.....

Čítať viac

12. januára 2019

Kariérna excelentnosť s Ing. Peter Valentovič

Ako si naplánovať vlastnú kariéru a byť úspešný v podnikaní - tieto témy boli základným pilierom prednášky pána Ing. Petra Valentoviča - Okresného vedúceho spoločnosti OVB Allfinanz, a. s.

Čítať viac

27. mája 2018

Kariérna excelentnosť s Adamom Morongom

Kariérna excelentnosť v júni mala podtitul Čo spája šport a podnikanie?

Čítať viac

27. marca 2018

Kariérna excelentnosť s Máriom Pechom

Na Kariérnej excelenostnosti v marci bol naším hosťom Mário Pecha, obchodný vedúci pre OVB Allfinanz Slovensko, a. s.

Čítať viac

27. februára 2018

Kariérna excelentnosť s Lenkou Šoltésovou

Na Kariérnu excelentnosť vo februári nám prišla porozprávať svoj podnikateľský príbeh mladá ambiciózna podnikateľka, Lenka Šoltésová.

Čítať viac

27. januára 2018

Kariérna excelentnosť s Tonym Dúbravcom

Na januárovej Kariérnej excelentnosti bol naším hosťom bloger, dobrovoľník a social media specialist Tony Dúbravec.

Čítať viac

14. októbra 2016

Marketing s Vladom Rejholcom

Každé podnikanie má svoje opodstatnenie a práve vo financiách vidíme obrovský priestor na zdokonalovanie sa. Práve s Vladom Rejholcom sme našli spoločnú tému pre náš rozvoj v online svete financií.

Čítať viac

14. októbra 2016

Developerský projekt Dolná Streda

Aktuálna spolupráca s ELDi Group s.r.o., ktorá ponúka na predaj samostatne stojace rodinné domy situované v obci Dolná Streda, v lokalite pri Váhovskej ceste.

Čítať viac

14. septembra 2016

Stretnutie s obchodnými partnermi

Ak chcem byť dobrá v tom čo robím, musím sa stretávať, učiť a neustále zdokonalovať. Stretnutie s poisťovňou Generali a.s. a Basler Sachversicherungs-AG a mojimi kolegami z dôvodu odbornosti.

Čítať viac

04. augusta 2016

Školenie s lídrom na trhu

Zavítala k nám návšteva, ktorá je lídrom na trhu vo svojom podnikaní. Spoločnosť, ktorá sa prezentuje rodinnou značkou. Michal Adamča mladší ako konateľ, obchodný riaditeľ, brat z ADA WASTE s.r.o.

Čítať viac