Kariérna excelentnosť a vyhodnotenie 1.polroka 2022

Veľmi sa tešíme, že po dvoch rokoch online stretnutí sa konečne môžeme stretávať na našej tradičnej kariérnej excelentnosti každé 3 mesiace. Tento termín sme nevynechali ani teraz.

Tradičná kariérna excelentnosť so sebou prináša nielen nové tváre, ale aj informácie a rady. Každomesačne počas celého roka sa stretávame vo vyhradenom čase na seminároch, ktoré sú zamerané na rozvoj, zlepšenie a efektivitu našej práce. A či už sa zapojí nováčik, alebo skúsený kolega, informácie vždy padnú na úrodnú pôdu.

Tentokrát sme sa stretli 18.6.2022 osobne v priestoroch kancelárii Nitra. Tradične sme absolvovali 3 prednášky v 3 skupinách, ktorých súčasťou bol aj hosť. Pre tento mesiac sme si vybrali partnera z oblasti poistení, ktorí nám odprezentoval aktuálne informácie a  plánované novinky na druhý polrok roku 2022.

Po skončení seminárov nasledovalo vyhodnotenie prvého polroku 2022 spolu s ocenením najlepších spolupracovníkov po kategóriách. Na úplný záver sme si stanovili nové ciele a padli aj výzvy, ktoré sa budeme snažiť do konca roka 2022 splniť.

Ďakujeme všetkým spolupracovníkom, partnerom aj nováčikom, ktorí sa na júnovej kariérnej excelentnosti podieľali a už teraz sa tešíme na ďalšie osobné stretnutie o tri mesiace.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*