Teambuilding v Martine – wellness penzion Ferrata

S príchodom jari ožíva nielen príroda, ale aj naša aktivita. Toto ročné obdobie je symbolom vitality, energie a nových začiatkov, čo platí aj v našom podnikaní. Neustále apelujeme na to, že dobré vzťahy medzi kolegami sú jedným z kľúčov k úspešnému podnikaniu. Keď je zohratý kolektív, ktorý sa vie podržať a poradiť si, máte podporu, ktorá vám vždy bude strážiť chrbát.

V našej firme sa naozaj môžeme pochváliť tým, že všetci kolegovia sú jeden veľký tím.

Nezáleží na veku, pozícii či statuse, ak ide o podnikanie, všetci sú na jednej lodi. Aby to tak fungovalo je potrebné, aby sme sa pravidelne stretávali a aktívne komunikovali. No a presne na to sú určené teambuildingy, ktoré sú v kolektíve obľúbenou spoločnou aktivitou. Tentokrát sme zamierili do Martina, konkrétne do Wellness Penziónu Ferrata. Počas dní 12. a 13.3.2022 sme spoločne so 14 najaktívnejšími spolupracovníkmi užili pohostinstvo priestorov a personálu, ktoré bolo naozaj na vysokej úrovni.

Náš program už tradične pozostával z wellnessu, kde sme zrelaxovali a nabrali nové sily. Pri dopĺňaní energie nám pomohli aj chutné rautové stoly, kde sme našli rôzne pochúťky. V degustácii kulinárskych možností, ktoré penzión ponúkal, sme pokračovali pri spoločnej večery. Nakoniec sme využili čas aj na podnikateľské rozhovory, kde sme si vymenili nové informácie a skúsenosti. Diskusia voľne plynula a všetci kolegovia sa spoznali zase o kúsok lepšie.

Tešíme sa, že práca u nás nekončí založením zmlúv do zložiek, či odložením tabletov a notebookov, ale naopak, vtedy začína priestor na budovanie rodinnej značky a vzťahov, ktoré ju tvoria.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*