Oficiálna oslava 25. výročia riaditeľstva LD Jánošík

Kolegovia, zábava a skvelý program. Krajský riaditeľ Ing. Ján Jánošík nás pozval osláviť krásnych 25 rokov v spoločnosti OVB Allfinanz Slovensko. A kde inde by sme mohli spečatiť toto jubileum, ako v strede Slovenska, v krásnej Banskej Bystrici.

V srdci Slovenska sme oprášili naše tanečné schopnosti na parkete podniku Ministry of Fun. Celý klub bol 25-26.6. pre uzavretú spoločnosť, kde sme si okrem skvelého programu vypočuli aj ďakovné slová. Celá história riaditeľstva stojí na ľuďoch, o ktorých to tento večer bolo. Všetci kolegovia z okresných riaditeľstiev sa stretli od jednou strechou, aby spoločne vzdali hold nielen nášmu krajskému riaditeľovi Ing. Jánovi Jánošíkovi, ale aj samým sebe. Tvrdá práca sa predsa vypláca!…

Celý výlet začal už v Seredi, kde nás o 17:00 čakal pristavený súkromný autobus. Na túto akciu sa zišli naši známi a kolegovia z pobočiek Nitra, Bratislava, Sereď i Galanta. Po zozbieraní celej posádky sme sa vydali na cestu do Banskej Bystrice, kde nás už čakali VIP vstupenky. Popri cestovaní sme si zaspomínali na staré časy, stihli sme sa porozprávať s kolegami, ktorých sme dlhšie nevideli a zoznámili sme sa aj s novými tvárami.

Nakoľko išlo o súkromnú akciu, celý podnik Ministry of Fun patril na jeden večer iba nám. Cieľom bolo osláviť výročie, ktoré sa riaditeľstvu podarilo dosiahnuť ešte počas obdobia pandémie, ale na veľké akcie v tom čase nebol priestor. Preto sme sa po dvoch rokoch konečne stretli a spoločne oslávili dosiahnuté úspechy. Program bol od začiatku až po koniec naozaj nápaditý. Od oficiálneho otvorenia sa plynulo prešlo k interpretom, medzi ktorými boli aj mená ako Martin Cehelský či DJ EKG.

Celá akcia bola zorganizovaná na špičkovej úrovni a sme veľmi vďační, že sme sa mohli podieľať na krásnych oslavách nielen výročia riaditeľstva, ale aj osobných 50. okrúhlin riaditeľa Ing. Jána Jánošíka.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*