Naša štruktúra oslavuje 10-ročnicu!

Desať rokov = 10 tém

Svojimi hodnotami sme veľmi blízko k rodinným firmám. To nás stavia do pozície rovnocenného partnera chápajúceho výzvy, ktorým čelia rodinné a privátne firmy v oblasti riadenia a organizácie, a tak v rámci dlhodobých partnerstiev založených na lojalite a dôvere napomáhame k ich úspešnému rozvoju a napredovaniu. V tejto oblasti sa pohybujeme už 10 rokov a aj napriek stereotypom v oblasti finančného poradenstva sa snažíme budovať našu firmu na dobrých referenciách, základných pravidlách a rodinnej atmosfére.

Prečo podnikáme v rámci OVB?

Pretože ponúkajú šancu na rast, ktorá má hranice ďaleko za klasickým zamestnaním : Tím OVB Valentovičovci oslavuje presne 10 rokov od založenia štruktúry a preto sme sa rozhodli, že zhodnotíme základné piliere, na ktorých naše podnikanie stojí. V priebehu nasledujúcich mesiacov si preto predstavíme 10 stavebných kameňov tvoriacich podnikanie s OVB.

Prvým z nich je atraktívny kariérny plán, o ktorom má čo povedať každý jeden z nás. Pre niektorých je motiváciou dosahovať úspechy, pre iných návodom, ako sa pohybovať v podnikateľských vodách. Či už ho vnímame ako výhodu alebo príležitosť, je jednoznačne veľkou oporou a súčasťou našich dní. Zistite, aké sú názory našich kolegov a prejdite s nami cestu desiatich pilierov. Nabudúce si rozoberieme jedno z najväčších lákadiel pre mnohých kolegov – flexibilný pracovný čas.

Medzi dôvody, prečo sme sa rozhodli spolupracovať s OVB Allfinanz patrí aj druhý bod na našom zozname tém – flexibilný pracovný čas. Tento druh voľnosti ponúka veľa možností, ktoré vieme po pracovnej ale aj osobnej stránke využiť naplno vo svoj prospech. Popri plánovaní všedných dní sme sa naučili nielen efektívne menežovať svoj čas, ale aj triediť svoje aktivity a získavať rôzne zručnosti. A práve o tom vám povieme v novom videu.

Zistíte, za akých okolností začali naši kolegovia podnikať v oblasti financií, v čom vidia najväčšiu výhodu flexibility a čo ich táto súčasť práce s OVB naučila. A keďže všetky zložky našej práce sú navzájom prepojené, nasledujúca téma nadviaže na možnosti flexibility a načrtne, že s výhodami prichádza aj zodpovednosť – tá finančná.

V OVB Allfinanz za svoj úspech či neúspech zodpovedáme sami. Preto je len na nás, ako bude naša finančná budúcnosť vyzerať a či dosiahneme takzvanú finančnú nezávislosť. Niektorí ju vnímajú ako bonus k tomu, že máme prácu, ktorá nás baví. Pre iných je to motivácia pracovať ešte tvrdšie.

Všetci sa zhodneme, že finančnú nezávislosť nie je jednoduché získať, ale ak budeme mať správne aktivity a tempo, určite sa k nej časom dopracujeme. Rovnako tak sme sa za 10 rokov dopracovali k tomu, aby sme pre kolegov vytvorili spoločnosť, ktorá má pevné základy. Preto sa v budúcej časti pozrieme na stabilné prostredie, ktoré nám OVB ponúka už od nášho začiatku.

K našim základným stavebným pilierom pridávame aj titul stabilnej spoločnosti, ktorou naša štruktúra je. Ako značka OVB Valentovičovci sme na trhu už 10 rokov. Poskytujeme kvalitné finančné služby a vždy sa snažíme vyhovieť k najvyššej spokojnosti klienta. Avšak nie je to len o našej práci, ale aj o našich ľuďoch. Za ten čas sme sa stali jednou obrovskou rodinou, ktorá podniká zodpovedne, čestne a hlavne na vlastné meno. A práve to je pridaná hodnota k nášmu podnikaniu. A čo nám dopomohlo k tomu, aby sme sa stali stabilným prvkom na finančnom trhu? To si povieme v ďalšej časti.

Vzdelávanie hrá v našom živote nenahraditeľnú úlohu. To platí aj v našej profesii. Bez vybudovania kvalitného systému vzdelávania pre nových ale aj stálych spolupracovníkov by sme neboli schopní poskytovať také kvalitné služby, ako tomu je teraz. Ako hovorí naša pani riaditeľka vo videu, musíme zvládať dve úrovneteoretický tréning a sebarozvoj. Interné systémy školení a skúšok nám v tom pomáhajú. Preto sa v našej štruktúre nestretnete s tým, že by ste boli vhodený do rozbúrenej rieky bez toho, aby ste boli riadne pripravený. Finančný trh je pomerne široká oblasť a my sa snažíme pokryť väčšinu jej častí. A práve kvôli tomu musíme mať aj primerané vzdelanie, prípravu a znalosti.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*